„Niedowartościowany“ Bitcoin powinien trafić do 500.000 dolarów, powiedzmy Winklevoss Twins

Postęp technologiczny w eksploracji kosmosu utrudnia pokusę złota jako zabezpieczenia przed inflacją tłuszczową, a jednocześnie zwiększa wartość Bitcoina, twierdzą założyciele Gemini.

Założyciele giełdy Gemini mają cenę docelową 500.000 dolarów za Bitcoin.
Powiedzieli, że złoto straci swój urok jako zabezpieczenie przed inflacją z powodu braku niedoboru.
Bitcoin pomagający w wypieraniu rezerw forex może jeszcze bardziej zwiększyć ten cel cenowy, dodali.
Ceny Bitcoin Trader może osiągnąć ponad 500.000 dolarów za sztukę wśród rządowej inflacji walut fiatów i interesów biznesowych w górnictwie złota z asteroid, powiedział krypto wymiany Gemini założycieli Tyler i Cameron Winklevoss w blogu wczoraj.

Bliźniacy przyznali, że złoto historycznie służyło jako wiarygodny magazyn wartości, a inwestorzy szukali siatki bezpieczeństwa przed inflacją powodującą, że aktywa te były przedmiotem handlu po wyższych cenach, które przewyższały popyt na ich faktyczne zużycie. I jak dotąd, dobrze to znosiło.

Codziennie w Twojej skrzynce odbiorczej znajduje się 5 najlepszych kryptograficznych wiadomości i funkcji.
Pobierz Daily Digest dla najlepszego rozszyfrowania. Wiadomości, oryginalne funkcje i wiele więcej.

Jednak żółty metal ma kłopoty. Winklevii powiedzieli, że ponieważ podaż złota w obserwowalnym wszechświecie pozostaje nieznana, jest to zasób deficytowy tylko na planecie Ziemia.

„Space Gold Rush“ rozpoczął się. Rząd Stanów Zjednoczonych uchwalił już ustawodawstwo, które pozwala firmom zajmującym się wydobyciem asteroid posiadać to, co wydobywają z asteroid, lub w inny sposób uzyskać w przestrzeni kosmicznej“, zauważyły bliźniaki.

Bitcoin
Iran wzywa obywateli do inwestowania w ropę naftową, Winklevoss mówi, że zamiast tego spróbuj Bitcoin.
Iran zachęca swoich obywateli do inwestowania swoich pieniędzy w już i tak zmagające się z problemem Bitcoiners, aby wskazać na wady aktywów. Prezydent Iranu Hassan Rouhani powiedział, że w środę durin…

Dodali, że Elon Musk, założyciel firmy SpaceX zajmującej się eksploracją kosmosu, zakreślił już plany wydobycia złota na asteroidach, co stworzy „długoterminową nieuchronność, która spowoduje kraterowanie ceny złota“. Brak możliwości przenoszenia złota – nikt nie może przenosić dużych jego ilości – to kolejny problem, zauważyły bliźniaki.

Te czynniki, zdaniem Winklevii, pomagają położyć podwaliny pod niebotyczne wyceny Bitcoinów w obliczu potencjalnie hiperinflacyjnego dolara amerykańskiego i stale rosnącej ilości złota.

„Jak się okazuje, Bitcoin jest lepszy w byciu złotem niż złotem – i to nie tylko przyrostowo, ale o rząd wielkości lub 10 razy lepiej,“ powiedział Winklewii.

Stwierdzili nawet, że Bitcoin ma dużą bazę użytkowników, jego dostępność i przenośność, a także jego przewagę jako pierwszego na rynku, ponieważ jest „pierwszym złotym skarbem o właściwościach wartościowych“.

sztabki złota ułożone na stole
Złoto straci swój urok na Bitcoin, powiedzmy Winklevii. Obrazek: Shutterstock
„Wierzymy, że Bitcoin będzie nadal kanibalizować złoto i że ta historia rozgryzie się dramatycznie w ciągu następnej dekady. Tempo wdrażania technologii rośnie wykładniczo. Oprogramowanie zjada świat, a złoto jest w menu“, mówią bliźniacy.

Co do masywnej sześciocyfrowej wyceny, bliźniacy argumentowali, że scenariusz przypadku byka dla Bitcoina jest taki, że jest on „niedowartościowany przez wielokrotność 45“, gdy aktywa są modelowane na wzrost złota do obecnej wyceny 9 bilionów dolarów.

„Inaczej mówiąc, cena Bitcoina mogła docenić 45x z miejsca, w którym jest dzisiaj, co oznacza, że mogliśmy zobaczyć cenę 500.000 dolarów za Bitcoina“, powiedzieli.

Tymczasem długookresowa wycena Bitcoina zostanie wyparta tylko wtedy, gdy składnik aktywów zostanie wykorzystany do wyparcia części rezerw walutowych o wartości 11,7 bilionów dolarów, które są w posiadaniu rządów, zawarli bliźniaki. Powiedzieli: „Jeśli banki centralne zaczną dywersyfikować swoje zagraniczne udziały w fiatach nawet częściowo do Bitcoina, powiedzmy 10%, wtedy 45x zostanie skorygowany w górę do 55x lub 600.000 dolarów za Bitcoina“.

Ponieważ Winklevii posiadają więcej niż jeden procent wszystkich Bitcoinów na planecie, gdyby tak się stało, mieliby dużo do zyskania.